İLÇEMİZDE UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI.

Biga İlçesi “Uyuşturucu İle Mücadele Komisyonu” 2018 Yılı ilk toplantısı 14.02.2018 tarihinde Sayın Kaymakamımız Mustafa CAN başkanlığında; Sayın Başsavcımız Mustafa SOYTÜRK, Kamu Kurumlarımızın değerli yöneticileri, Belediyelerimizin temsilcileri, Muhtarlar Derneği Başkanımız ile Merkez Mahalle Muhtarlarımız ve STK’larımızın temsilcilerinin katılımı ile Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapıldı. 
Biga İlçe Sağlık Müdürü Dr.Kıvanç IŞIK’ın sunumu ile başlayan toplantı, Sayın Kaymakamımız Mustafa CAN’ın konu hakkındaki düşünce ve önerileri ile devam etmiştir. Sayın Kaymakamımız Mustafa CAN İlçemizde Uyuşturucu ile Mücadelede en önemli konunun uyuşturucunun ulaşımını engellemekle birlikte toplumsal eğitimin çok önemli olduğunu vurguladı. Ailelerimiz, mahallelerimiz ve tüm çevremiz için uyuşturucunun toplumsal bir sorun olduğuna değinen Sayın Kaymakamımız önce ailemizden başlayarak tüm Bigamızda top yekün mücadele etmemiz gerektiğini ifade etti.
Toplantı komisyon üyelerinin görüş ve önerileri neticesinde 2018 yılında İlçemizde izlenecek yol haritasının belirlenmesiyle sona erdi.

Tümü